Krimi

Čtrnáctiletá dívka z Pardubic se nevrátila domů. Policie ji našla

Čtrnáctiletá dívka z Pardubic se nevrátila domů. Policie ji našla
Zdroj: Profimedia

Pardubičtí policisté našli čtrnáctiletou dívku, která se nevrátila domů ke svému otci. Městská policie ji nakonec našla v sobotu odpoledne u obchodního centra.

Čtrnáctiletá dívka měla být podle policistů od 18. března u svého otce. Domů se však do sobotního rána nevrátila a tak po ni vyhlásili pátrání.

Vyšetřovatelé pracovali s možností, že by se mohla zdržovat pravděpodobně u některé své kamarádky.

Související obsah


Nakonec ji strážníci nalezli u obchodního centra. "Pátrání po 14leté dívce právě skončilo. Hlídka strážníků ji našla u obchodního centra v centru města a předala ji policistům k dalším úkonům," napsala pardubická městská policie kolem půl šesté na Twitter. 

Pohřešovaného muže se zbraní našli policisté mrtvého. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz