Domácí

Teprve 21letý řidič vjel do protisměru, zemřel po srážce s kamionem

Teprve 21letý řidič vjel do protisměru, zemřel po srážce s kamionem
Zdroj: Policie ČR

Na obchvatu Jihlavy se v pondělí odpoledne srazil kamion s osobním autem. Zemřel teprve 21letý mladík, který ze zatím neznámých důvodů nálhe vyjel do protisměru, řidič náklaďáku vyvázl bez zranění. Stojí hlavní tah na Znojmo, místo je neprůjezdné. Okolnosti tragédie šetří policie.

Osobní auto a kamion se na jihlavském obchvatu srazily krátce po třetí hodině odpoledne.

"Prvotním šetřením na místě nehody policisté zjistili, že řidič osobního vozidla Škoda Octavia projížděl po silnici I/38 ve směru od Znojma na Jihlavu. Z dosud nezjištěných příčin náhle vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím nákladním vozidlem s návěsem. Následky nehody jsou fatální, 21letý řidič osobního vozidla utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě nehody zemřel," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Řidič nákladního vozu si původně stěžoval na bolest nohou, nakonec se ale ukázalo, že se nezranil. "Bohužel bilance nehody je tragická. Řidič osobního vozu utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým podlehl ještě před příjezdem záchranářů. Řidič nákladního vozidla vyvázl z nehody bez zranění," řekl mluvčí záchranářů Petr Janáček.

Související obsah

Kvůli vyšetřování a následkům nehody je neprůjezdný hlavní tah ze Znojma do Jihlavy. "Místo dopravní nehody je stále zcela neprůjezdné a policisté odklánějí veškerý provoz přes centrum Jihlavy," konstatovala po před půl šestou Čírtková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz