Domácí

Hvězda Ordinace se raduje z miminka! Godla prozradil i jméno

Hvězda Ordinace se raduje z miminka! Godla prozradil i jméno
Zdroj: TV Nova

Oblíbený herec Zdeněk Godla alias Ludva z Ordinace v růžové zahradě 2 se raduje z přírůstku do rodiny. Na instagramu se pochlubil třetím vnoučkem, který dostal jméno po něm. Godla je mnohonásobným dědečkem, přestože je mu teprve 45 let.

Zdeněk Godla má radost z nového člena rodiny. Narodil se mu třetí vnouček. Fanouškům se tím pochlubil na sociální síti. 

 

"Mám nové vnoučátko a jmenuje se Zdeněk Godla čtvrtý. Váha 3700 gramů a měří 52 centimetrů ," napsal na instagramu. Rodinu staví populární herec nadevše. "Miluju moc moc, žiju pro svá vnoučátka," doplnil.

Godlovi pod příspěvkem blahopřál i jeho ordinační kolega Martin Zounar. V seriálu ztvárňují bratry. "Gratuluji, ty dědku. Zdraví brácha," vzkázal Zounar.

Loni v červnu se Godlovi narodila vnučka, v září pak vnuk. "Můj krásnej vnouček, jsem pyšnej, že ho mám," psal tehdy. 

Související obsah

Do Ordinace přišla Godlova postava Ludvy, ztraceného bratra Boba Švarce, v roce 2019. Jejich maminku Libušku si zahrála Lenka Termerová. Loni na jaře ale v seriálu skončil.

K herectví se dostal náhodou, během veřejně prospěšných prací v Chomutově tam zrovna probíhal casting do filmu. A režiséra Godla zaujal. 

Podívejte se na rozhovor se Zdeňkem Godlou po nástupu do Ordinace:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz