Výměna manželek

Život po Výměně: Jak na ni Matěj Stropnický s partnerem vzpomínají?

Speciální díl Výměny manželek s bývalým politikem Matějem Stropnickým si získal srdce diváků TV Nova. Jak na Výměnu vzpomínají páry samotné a zůstaly rodiny v kontaktu? To zjistíte v bonusových videích na Nova Plus.

Ve speciální Výměně manželek si roli náhradní matky vyzkoušel partner Matěje Stropnického Dan. Staral se o šest dětí a nutno podotknout, že se mu to vážně dařilo. "Já bych do toho šel znova, ale příště chci dětí dvanáct," vtipkuje Dan. Výměnu by klidně znovu zkusil i Matěj, ale s tím rozdílem, že by si chtěl zkusit roli vyměněného on (více zjistíte ve videu zde).

Rodiny si na první pohled sedly a tento dojem u nich vydržel i po Výměně. "Zpětně to u nás doma nebereme jako Výměnu manželek. Máme to tak, že přijel strejda, máme je rádi a už patří do našeho okruhu kamarádů," říká vyměněná manželka Martina. Navíc dodává, že Dan je jedním ze dvou lidí, komu by svěřila své děti. Celé video s Martinou najdete zde, kde se také dozvíte, jestli Martina vylepšila svou životosprávu.

Související obsah

Páry také zůstaly v téměř každodenním kontaktu. "Já si s Martinou píšu na sociálních sítích a Dan je zase v kontaktu s dětmi," popisuje Stropnický. Dan také v závěru Výměny slíbil, že děti vezme k sobě na zámek a tento slib také plánuje dodržet. Měly by přijet na jeden týden během letních prázdnin.

A jak na zkušenost z Výměny vzpomínají? "Já jsem si to hodně užila. Bylo to zajímavé a jiné, ale i ta práce pro mě byla v podstatě dovolená," pochvaluje si Martina, která se na deset dní stala zámeckou paní. "Já na tu Výměnu vzpomínám moc rád, bylo to krátké a klidně bych si to prodloužil," říká Dan.

Související obsah

Dojemných momentů bylo v tomto díle víc. Jeden z nich ale kamery nezachytily. "Když jsem tam přijel, tak děti říkaly, že rády čtou, ale mají všechno přečtené. Tak jsme se domluvili se štábem, který dětem sehnal krabici plnou knih... a já jsem plačka, mě to dojalo," vzpomíná Dan.

Bonusová videa ze života po Výměně manželek najdete zde. A pokud jste tento speciální díl nestihli, můžete si ho ve čtvrtek večer přehrát na Nova Plus nebo nyní na portálu Voyo, kde už na vás čeká také další díl.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz