Zajímavosti

S antikoncepcí a bez bříška netušila, že je těhotná! Žena porodila v kuchyni

S antikoncepcí a bez bříška netušila, že je těhotná! Žena porodila v kuchyni
Zdroj: Profimedia

Celých devět měsíců nosila stejnou konfekční velikost, brala antikoncepci, dokonce se ani nepřerušil její menstruační cyklus. Vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by měla být mladá žena z Oxfordu těhotná. O to víc ji zaskočilo, když zjistila, že rodí. Chlapečka přivedla na svět na podlaze v kuchyni.

Jen těžko uvěřitelný příběh Claire Wisemanové (27) zveřejnil britský Daily Mail, kterému se mladá maminka svěřila s detaily "utajovaného“ těhotenství. V současné době vychovává téměř tříletého syna, jak přišel na svět, ale dodnes nedokáže pořádně pochopit.

Zabývat se otázkou, jestli by mohla být těhotná, se Claire začala v dubnu 2018 a to ve chvíli, kdy se dostavila bolest břicha. Ta střídavě mizela a opět se objevovala v pravidelných intervalech. Až matku Claire napadlo, že by mohlo jít o porodní kontrakce.

Související obsah

"Říkala jsem jí, že to v žádném případě není možné. Brala jsem prášky a měla pravidelně menstruaci. Pak jsem ale sáhla mezi nohy a ucítila hlavičku. Byla jsem tak šokovaná!“ popsala chvíli, kdy se jí obrátil život vzhůru nohama.

Porod šel velmi rychle, Claire dítě přivedla na svět na podlaze v kuchyni. "Matka na mě najednou začala křičet, abych tlačila. O několik minut později jsem porodila chlapečka. Byla jsem jako ve snu,“ dodala.

'I was on the Pill and had been having periods'

Zveejnil(a) Daily Mail dne tvrtek 25. bezna 2021

Malý Finlay byl naprosto v pořádku, vážil téměř 3,5 kilogramu. Oba dva, maminku i chlapce, záchranáři převezli do nemocnice, kam později přijel i překvapený novopečený tatínek. Claire s partnerem Benem (24) prý těhotenství neplánovali, nakonec byli ale za miminko rádi. Hlavně jsou šťastní, že je zdravý.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz