Krimi

Neskutečný hyenismus: Někdo vykradl šatnu sester z covidové JIP

Neskutečný hyenismus: Někdo vykradl šatnu sester z covidové JIP
Zdroj: TV Nova

Odporný případ se stal v náchodské nemocnici. Někdo vykradl šatnu sester, které pracují na covidovém oddělení. Kromě dokladů jim sebral i peníze.

"Je to neskutečný hyenismus. Při výměně denní a noční služby nějaký holomek vykradl sesterny, kde měly všechny sestřičky z covidového ARO a JIPky svoje osobní věci," popsala příbuzná jedné ze sestřiček náchodské nemocnice pro TN.cz.


"Je to jediná místnost, kde se všichni stýkají, kde se mohou najíst a odložit si věci, na chvíli si odpočinout. Tam je někdo přišel cíleně vykrást a sebral jim osobní doklady a peníze," dodala příbuzná.

Související obsah


Případem se zabývá policie. "Mohu potvrdit, že včera v podvečerních hodinách došlo v jedné z nemocnic v našem kraji na covidovém oddělení JIP z šatny sester ke krádeži peněženek, platebních karet a osobních dokladů," řekla v úterý policejní mluvčí z Královéhradeckého kraje Iva Kormošová.


Policie nechtěla upřesnit počet okradených sester, uvedla jen, že jich bylo několik. Škoda je vyčíslena na více než deset tisíc korun.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz