Domácí

Policie dlouhé měsíce pátrala po seniorce, teď přišla smutná zpráva

Policie dlouhé měsíce pátrala po seniorce, teď přišla smutná zpráva

Šumperští policisté pátrali od konce března po 86leté seniorce ze Zábřehu. Žena odešla z bytu neznámo kam. Pátrání bohužel po několika měsících skončilo tragicky, žena byla nalezena mrtvá. Cizí zavinění policie vyloučila.

Ženu ze Zábřehu rodina viděla naposledy 29. března, pak ale opustila byt své dcery a odešla neznámo kam. S prosbou o pomoc při pátrání se na veřejnost obrátili příbuzní i policisté. Teď však přišla smutná zpráva, žena byla nalezena bez známek života.

"Pohřešovaná paní byla nalezena bez známek života. Ve věci není dáno podezření z cizího zavinění," informovala ve středu policejní mluvčí Marie Šafářová.

Související obsah

Podle informací policie byla žena viděna ještě v úterý 30. března v Moravském Karlově, pohybovat se měla ve společnosti lidí bez domova. Následně se našly její věci na zastávce u Bukovic směrem na Březnou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2006 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2006 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz