Domácí

Prasklá pneumatika uprostřed dálnice způsobila nehodu sedmi aut

Sériovou dopravní nehodu na D3 způsobila ve čtvrtek prasklá pneumatika kamionu. Kvůli vyšetřování a likvidaci následků museli policisté dálnici ve směru na České Budějovice uzavřít.

Hromadná nehoda se stala na 66. kilometru dálnice D3 ve směru na České Budějovice na Táborsku ve čtvrtek krátce před půl devátou večer.

Podle mluvčí jihočeské policie Štěpánky Schwarzové postupně narazilo do pneumatiky od nákladního vozidla, která ležela mezi jízdními pruhy, sedm aut. Při nehodě se naštěstí nikdo nezranil.

Související obsah

Kvůli dokumentaci a zajištění bezpečnosti všech účastníků nehody policisté dálnici po 21.00 uzavřeli a provoz odklonili na objízdnou trasu. Dálnici se už podařilo zprovoznit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Královna Alžběta už zase pracuje

Britská královna Alžběta II. se vrátila ke svým povinnostem. Virtuálně přijala na audienci dva velvyslance. Přes internet hovořila s Gunnem Kimem z Koreje a Markusem Leitnerem ze Švýcarska. Královna by se měla 1. listopadu zúčastnit recepce o změně klimatu. Závěrečné rozhodnutí k její účasti by mělo přijít do víkendu, napsal deník Daily Mirror.

Píše se na Deník.cz