Domácí

Policisté rozháněli party v centru Prahy! V jednom bytě objevili 60 lidí

Policisté v neděli večer zasahovali ve Vojtěšské ulici v Praze. Do centra města vyrazili poté, co dostali hlášení o nelegálním večírku v jednom z podkrovních bytů. Na místě objevili asi 60 lidí.

Hlášení o nelegálně pořádaném večírku v ulici Vojtěšská dostali policisté v neděli kolem 20. hodiny. Party se konala v jednom z podkrovních bytů.

Podle informací TV Nova šlo o ubytování určené pro studenty, kde měli nahlášený pobyt čtyři lidé. Když policisté zazvonili, nestačili se divit. Uvnitř našli zhruba šedesát lidí.

Zdroj: Policie ČR

Převážně šlo o cizince, které policie prověřila. Jednoho z nich hlídka odvezla na služebnu, protože u sebe neměl doklady. Zbytek aktérů policisté po zjištění totožnosti propustili s tím, že jim hrozí pokuta ve správním řízení. "Tři z nich budou navíc řešeni v samostatném správním řízení pro držení malého množství drog," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Související obsah

Není to tak dávno, co policisté rozpustili nelegálně pořádaný večírek v centru metropole. Na začátku ledna zasahovali v Melantrichově ulici, kde slavilo také asi šedesát lidí. U pěti z nich našli drogy. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz