Zahraničí

Princ Harry se s královskou rodinou nemazlí. Požaduje po ní omluvu

Princ Harry se s královskou rodinou nemazlí. Požaduje po ní omluvu
Zdroj: Profimedia

Vztahy v britské královské rodině se přiostřují. Princ Harry údajně chce, aby se příbuzní omluvili za to, jak ve Velké Británii zacházeli s jeho manželkou Meghan. Od svého požadavku prý neustoupí.

V nedávném rozhovoru s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou se vévodkyně Meghan, manželka prince Harryho, nechala slyšet, že se k ní britská královská rodina nechovala zrovna dvakrát hezky. V době, kdy byla těhotná, měli členové rodiny řešit barvu pleti jejího nenarozeného dítěte. Svěřila se také, že měla sebevražedné myšlenky a nikdo jí nepodal pomocnou ruku.

Kontroverzní rozhovor Harryho a Meghan si připomeňte v reportáži TV Nova:

Vztahy v královské rodině od té doby silně ochladly. Magazín US Weekly zjistil, že princ Harry hovořil s bratrem Williamem i svým otcem princem Charlesem. Tyto rozhovory ale zatím nikam nevedly.

Podle anonymního zdroje se princ William i zbytek královské rodiny jen těžko přenášejí přes tvrzení, která v televizi pronesla Meghan. Obměkčit se nenechá ani Harry. "Problém je v tom, že je Harry přesvědčený, že má pravdu, a přestože se chce pohnout dál, neustoupí, dokud nedostane nějakou formu omluvy od své rodiny," tvrdí zdroj.

Související obsah

V oficiálním prohlášení Buckinghamského paláce ze začátku března stálo, že obvinění Meghan a Harryho nebere na lehkou váhu a bude je řešit soukromě. Princ William později novinářům sdělil, že královská rodina není rasistická.

"Celá rodina byla smutná, když se dozvěděla, že jak náročné byly poslední roky pro Harryho a Meghan. Harry, Meghan a Archie budou vždy milovanými členy rodiny," napsal Buckinghamský palác.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz