Zahraničí

Kevin ze Sám doma se stal otcem, dítě mu porodila slavná herečka

Kevin ze Sám doma se stal otcem, dítě mu porodila slavná herečka
Zdroj: Profimedia

Macaulay Culkin alias Kevin z legendárních komedií Sám doma se stal otcem. Prvního potomka má s herečkou Brendou Songovou, kterou proslavily seriály na teenagerské stanici Disney Channel. Šťastnému páru se podle amerických médií narodil zdravý chlapeček, novinu několik dní před světem tajili. Dítě dostalo zajímavé jméno.

Macaulay Culkin už nikdy nebude doma sám. Jeho partnerka Brenda Songová mu porodila prvního potomka. Syn dostal jméno Dakota po hercově milované sestře, která před lety zemřela. Informoval o tom americký portál TMZ.

Šťastnému páru se podle informací zmíněného webu chlapeček narodil už před týdnem. Novinu ale dokázali před světem utajit. Dosud o ní nepadla zmínka ani na jejich sociálních sítích.

Songová má být i se synem, který prý váží přes tři kilogramy, v pořádku. Culkin už si je odvezl domů. Rodina žije v Los Angeles.

Související obsah

Culkina proslavila komedie Sám doma a její pokračování Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Oba filmy z počátku 90. let dodnes neodmyslitelně patří k vánočnímu televiznímu programu. Tehdy ho považovali za nejúspěšnější dětskou hvězdu od dob Shirley Templeové.

Přátelil se s Michaelem Jacksonem, je dokonce kmotrem jeho dětí. Několik let po uvedení slavných filmů stáhla Culkina na dno drogová závislost. Z té se pořádně dokázal vymanit teprve nedávno.

Rovněž Songová platila za dětskou hvězdu, v seriálu Sladký život na moři z dílny Disney Channel ztvárnila hotelovou dědičku London Tiptonovou inspirovanou Paris Hiltonovou.

Podívejte se na sestřih hlášek z komedie Sám doma:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz