Výměna manželek

Anna z Výměny má velké tajemství! Kdo se stará o její další tři děti?

Anna z Výměny má velké tajemství! Kdo se stará o její další tři děti?
Zdroj: Nova.cz

Ve středu diváky čeká další díl Výměny manželek. Nebude nouze o křik a nadávky! Na konci Výměny navíc přijde nečekaný zvrat. Jak si poradí Míša se dvěma temperamentními dětmi a dokáže submisivnímu Pavlovi ukázat, že se dá žít i jinak? A zvládne pohodlná Anna životní tempo své náhradní domácnosti a nároky prozatímního partnera?

V novém dílu Výměny manželek se poznáte s partnery, kteří žijí v Praze, Annou (33), Pavlem (35), Filipem (3,5) a Danou (20 měsíců). Partneři jsou spolu teprve pět let, ale jejich soužití není ideální. Vše dokonce došlo tak daleko, že chyběl jen kousek k rozchodu.

Problémem je velká žárlivost. "Pavel měl přijít domů ve tři, tak přišel třeba v jedenáct na obhlídku, kdo tu je," popisuje Anna. To rozhodně ale není jediný problém v domácnosti. Anna si Pavla neváží a dostatečně se nestará o děti tak, jak by měla. 

Související obsah

Na druhé straně se seznámíte s Míšou (29), Petrem (32), Markétou (10) a Honzou (3), kteří žijí v Českých Budějovicích. Partneři se znají tři roky, společně vychovávají děti z Míšina předchozího vztahu. Ze začátku měli idylický vztah, ale nyní se začali hodně hádat. "Je hodně výbušný a rád křičí," vadí Míše.

Míša by chtěla, aby Petr začal více pomáhat, protože on sám se do chodu domácnosti téměř nezapojuje. Ale když doma není uklizeno, tak je zle. Také by mu přála náhradní manželku, která nic moc nedělá. A to se jí nakonec asi splní.

Související obsah

Ve Výměně rozhodně diváci nepřijdou o znatelné napětí a hádky mezi prozatímními partnery. Anna s Petrem si nepadnou do noty, a tak je v jejich domácnosti nepříjemně napjatá atmosféra. "Už to ve mně vře, bojím se, že ho praštím mezi oči," říká naštvaná Anna poté, co jí Peter řekne, že když se nebude starat o děti, může jít spát do hotelu.

"On neví, s kým si začal. Nejsem člověk, který si nechá sr** na hlavu," nadává Anna. Ve Výměně ale přijde i její nečekané přiznání, že má na Slovensku ještě tři syny, o které se stará její matka. "Bylo mi 15. Až ty děti budou chtít, tak za mnou přijdou a budou se mnou bydlet. Já jim posílám peníze," popisuje Anna. 

Související obsah

Mezi osmi očima si náhradní manželky pěkně vjedou do vlasů. "Nestaráš se o děti a nevážíš si vůbec svého chlapa," vyčte Míša Anně. Celé video z Mezi osmi očima najdete zde. A jak Výměna dopadne, sledujte už ve středu večer na TV Nova, případně už nyní na portálu VOYO. Bonusová videa z Výměny najdete pak na Nova Plus.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz