Domácí

Ornella Koktová porodila dceru! Holčičce vybrala jméno Lilianne

Ornella Koktová porodila dceru! Holčičce vybrala jméno Lilianne
Zdroj: Profimedia

Rodina Ornelly Koktové se rozrostla, ve středu totiž na svět přivedla dceru. Její dva synové tak mají malou sestřičku a Ornella se stala trojnásobnou maminkou. Pro jejího manžela Josefa je to už šestý potomek.

"Vítej na světě Lilianne Koktová...naší radost nemohu popsat slovy. Snad jen... sny se vážně plní... i když to už ani nečekáte. A Tobě Lásko moc děkuju, že jsi tu se mnou byl...miluju Tě!" napsala na svém instagramovém účtu trojnásobná maminka a nezapomněla poděkovat celému týmu v nemocnici U Apolináře.

Šťastnou maminku podporoval její manžel Josef Kokta u porodu, který nakonec proběhl císařským řezem. Ornella otěhotněla už tři měsíce po narození druhého syna Svena. Její třetí těhotenství bylo proto rizikové.

Související obsah

Manželé jsou spolu šest let. Mají dva syny a nyní i holčičku Lilianne.
 

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

ak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz