Zahraničí

Zemřela hvězda reality show Big Brother. Od dětství bojovala s anorexií

Zemřela hvězda reality show Big Brother. Od dětství bojovala s anorexií
Zdroj: Profimedia

Po téměř celoživotním boji s anorexií zemřela hvězda známé reality show Big Brother. Nikki Grahameové bylo teprve 38 let, s poruchami příjmu potravy se potýkala už od sedmi. Lékaři jí bohužel nedokázali pomoct.

Nikki Grahameová platila za velkou televizní hvězdu. Do britské verze reality show Big Brother, ve které se soutěžící zavřou do vily a vítězí ten, kdo zůstane jako poslední, se poprvé přihlásila už v roce 2006.

Zúčastnila se i v letech 2010 a 2015, o rok později ji diváci mohli vidět i v kanadské verzi. Ráda tropila skandály a navštěvovala divoké večírky. Minulý pátek vydechla ve věku 38 let naposledy, informoval portál Global News.

Už od sedmi let bojovala Grahameová s anorexií. Poslední záchranou jí měla být léčba v soukromé nemocnici, právě tam ale zemřela. 

Související obsah

Peníze na nákladný léčebný pobyt jí posílali fanoušci, kamarádky založily sbírku a nastřádaly přes dva miliony korun. Ani špičkoví lékaři ale Nikki nezachránili.

 "S obrovským zármutkem vám musíme oznámit, že naše milovaná kamarádka Nikki v pátek v brzkých hodinách odešla. Láme nám srdce, že někoho tak skvělého nám vzali v tak mladém věku," stojí na webu sbírky.

Českou verzi show Big Brother vysílala v roce 2005 televize Nova. Vítězem se po 112 dnech stal David Šín přezdívaný Shrek. Odnesl si za to 10 milionů korun v hotovosti.

Pamatujete si českého Big Brothera? Připomeňte si slavnou reality show na záběrech z vily:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz