Zahraničí

Muž si objednal potraviny. Místo jablek dostal ale něco cennějšího

Muž si objednal potraviny. Místo jablek dostal ale něco cennějšího
Zdroj: TV Nova

V nákupu z Tesca na něj čekalo překvapení. Brit nemohl uvěřit svým očím, když jako dárek k nákupu dostal navíc něco neobvyklé. Cenné překvapení potěšilo hlavně jeho syna.

Nick James si šel se synem jako obvykle vyzvednout nákup z obchodu v Británii. V prodejně mu ale oznámili, že v tašce má přibalený malý dárek. "Čekal jsem, že tam bude nějaké velikonoční vajíčko nebo něco. Byl jsem ale hodně překvapen," řekl James pro portál Mirror.

Muž po otevření nákupu zjistil, že jako pozornost od obchodu dostal mobilní telefon. Tesco mezi své zákazníky ten týden rozdávalo zdarma sluchátka a telefony od společnosti Apple (jablko). "Šli jsme pro nákup a bylo tam překvapení. Objednali jsme si jablka, a navíc dostali nový telefon od společnosti Apple," smál se situaci šťastlivec. Dodal, že jeho syn bude mít aspoň radost z nové hračky.

Související obsah

"Dárky dáváme lidem, aby viděli, že se dějí i hezké věci. Vykouzlí jim to úsměv na tváři," nechala se slyšet společnost Tesco. Neobvyklé překvapení k nákupu zatím dostávají jen Britové. 

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.
 

Přeplněná parkoviště a dlouhé fronty! Lidé vzali obchody útokem. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

ak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz