Krimi

Muž měl ženu roky týrat. Když si pozvala vnučku, vytáhl na obě sekeru

Muž měl ženu roky týrat. Když si pozvala vnučku, vytáhl na obě sekeru
Zdroj: TN.cz

Až osm let za mřížemi může strávit třiapadesátiletý muž ze Sokolovska, který podle policie roky týral ženu, která s ním žila. Když si pozvala na návštěvu vnučku, dokonce měl oběma vyhrožovat sekerou.

"Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiapadesátiletého muže z menší obce na Sokolovsku, kterého nyní obvinili ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí a přečinu nebezpečného vyhrožování," informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Muž měl podle něj partnerku týrat od roku 2017 až do loňského dubna, napadal ji slovně i fyzicky. "Taktéž jí měl zakazovat setkávat se s rodinou. Například po návratu z práce měl obviněný v domě najít ženu s její příbuznou a následně jim měl začít vyhrožovat se sekerou v ruce," popsal Kopřiva. Podle informací TN.cz šlo o vnučku týrané ženy.

Související obsah

V první polovině roku 2019 měl zase násilník využít toho, že žena ležela v posteli a praštit ji několikrát pěstí do hlavy. Pohár trpělivosti u týrané ženy přetekl před rokem.

"Loni v dubnu měl obviněný muž ženě prohledávat osobní věci a poté ji po slovní rozepři opět fyzicky napadnout. Poté se jí mělo podařit vyběhnout před dům a přivolat policejní hlídku," popsal konec týrání Kopřiva. Doplnil, že obvinění padlo až nyní kvůli tomu, že vyšetřovatelé shromažďovali důkazy a vyřizovali další potřebné náležitosti.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz