Auto

Kamera zachytila agresivního řidiče, manévrem ohrozil všechny okolo

Dalšího agresivního řidiče natočila při nebezpečném manévru palubní kamera. Při předjíždění na Havlíčkobrodsku ohrozil všechny okolo. Nikomu se nic nestalo jen díky rychlé reakci ostatních řidičů. Případ už prověřují policisté.

Řidič stříbrného kombíku předjížděl i přesto, že proti němu jelo jiné auto. Čelnímu střetu zabránila jen rychlá reakce a duchapřítomnost, jak řidiče protijedoucího auta, tak předjížděného kamionu. Oba prudce zabrzdili a sjeli ke krajnici.

Incident se odehrál u Golčova Jeníkova na hlavním tahu z Kolína na Havlíčkův Brod. "Řidič ohrozil protijedoucí i předjížděné vozidlo," řekla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Související obsah

Navíc podle řidiče, který vše natočil, ohrožoval agresivní šofér životy i o pár kilometrů dříve. "Před tímto manévrem ohrozil i mě, když mě předjížděl v zatáčce a vyřítili se z protisměru dvě auta, tak jsem musel taky na krajnici," svěřil se svědek Štefan.

Video už mají policisté a pirátovi silnic může hrozit zákaz řízení až na jeden rok a až 10tisícová pokuta. "Je podezřelý ze spáchání přestupkového jednání na úseku dopravy," dodala Kroutilová.

Před měsícem u Kamene na Pelhřimovsku takhle přímo proti osobáku jel kamion, který v tu chvíli nebezpečně předjížděl jiný. Ani tento řidič trestu neunikl.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

jh TN.cz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz