Domácí

Opilý řidič naboural autobus, cestující si museli přestoupit

Srážku osobního auta s autobusem vyšetřují od čtvrtečního večera dopravní policisté na Praze-východ. U obce Zdiby narazil řidič osobního auta do boku autobusu, ve kterém jely zhruba dvě desítky cestujících. Nikomu z nich se naštěstí nic nestalo, naopak řidič osobáku skončil v nemocnici.

Nehoda se stala kolem půl jedenácté večer na kruhovém objezdu u nájezdu na dálnici D8 u obce Zdiby. Řidič stříbrného volva tam narazil do pravého boku autobusu, který zrovna odvážel zaměstnance nedaleké firmy z pracovní směny. Podle svědků se volvo na kruhový objezd přiřítilo velkou rychlostí a narazilo přímo do výstupních dveří autobusu.

Související obsah

V autobuse bylo v tu dobu zhruba dvacet lidí, ale nikomu z cestujících se naštěstí nic nestalo. Museli si ale přestoupit do druhého autobusu, který jel hned za tím prvním. Hůře dopadl řidič volva, kterého museli ošetřit záchranáři a následně sanitkou odvézt do nemocnice. Zraněný muž měl být pod vlivem alkoholu.

Zdroj: TN.cz

Pro nabourané volvo musela přijet odtahová služba. Autobus, který měl poškozené boční dveře, byl schopen jízdy a řidič s ním po zadokumentování nehody odjel. Na místě zasahovali i hasiči, kteří ze silnice uklidili střepy a části nabouraného volva a sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Píše se na Deník.cz