Domácí

Děti obtěžuje muž v červeném autě, varuje obec na webu. Policie to řeší

Děti obtěžuje muž v červeném autě, varuje obec na webu. Policie to řeší
Zdroj: TV Nova

Malá obec Tehov, ležící nedaleko Prahy, upozorňuje od čtvrtka na svých webových stránkách, že zdejší děti začal obtěžovat neznámý muž v červeném autě. Stalo se to prý už nejméně dvakrát. Informaci už začali prověřovat i policisté.

"Upozorňujeme obyvatele obce, že v posledních dvou dnech došlo v Tehově (dle našich informací v ul. Dlouhá) ke dvěma případům obtěžování dětí (věk 11-12 let) starším mužem v červeném autě (zřejmě Passat)," píše malá obec nedaleko Říčan.

V obou případech s omladinou měl mluvit starší muž v brýlích, kterému může být mezi 50 a 60 lety. "Dětem nabízel svezení a byl poměrně neodbytný," tvrdí obec. Zároveň vyzvala děti i rodiče, aby každý takový incident okamžitě hlásili policistům.

Související obsah

To se ale zatím podle mluvčího strážců zákona Zdeňka Chalupy nestalo. "Mohu potvrdit, že informaci od vedení obce, které nás kontaktovalo, prověřujeme. Ale dosud se nám neozval nikdo z rodičů či dalších dotčených a konkrétní událost neoznámil," popsal na dotaz TN.cz v pátek dopoledne Chalupa.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz