Domácí

Policisté od pondělí hledali ženu, která mohla být v ohrožení života

Policisté od pondělí hledali ženu, která mohla být v ohrožení života
Zdroj: TN.cz

Západočeští policisté od pondělí pátrali po ženě z Chebska. Pohřešovaná ráno odešla do práce, pak zmizela a nebylo jasné kam. Navíc panovaly obavy, že by jí mohlo jít o život. V úterý odpoledne policisté oznámili, že byla žena v pořádku vypátrána.

"Policisté z Karlovarského kraje pátrají po pohřešované 39leté ženě, která včera odešla do zaměstnání, kam však nedorazila. Od té doby o sobě svým blízkým nepodala žádnou zprávu. Žena má užívat léky a může být ohrožena na životě," uvedli strážci zákona krátce po úterním poledni na twitteru.

Pohřešovaná odešla z domova v pondělí v půl sedmé ráno a vyrazila do práce. "V zaměstnání se ale telefonicky omluvila. Pohřešovaná žena má užívat léky a léčit se s psychickými problémy," upřesnil policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Související obsah

Pátrači bohužel nevěděli, co měla nezvěstná žena při odchodu z domova na sobě. Odejít měla bez dokladů i mobilu.

V úterý odpoledne pak přišla dobrá zpráva. "Pohřešovaná žena byla policisty v pořádku vypátrána. Děkujeme veřejnosti i médiím za pomoc," informovali policisté na sociálních sítích.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz