Zahraničí

Princ Harry nezůstal na narozeniny královny, raději odletěl za Meghan

Princ Harry nezůstal na narozeniny královny, raději odletěl za Meghan
Zdroj: Profimedia

Britský princ Harry nakonec na narozeniny své babičky, královny Alžběty II., nezůstal. V úterý odpoledne přiletěl zpátky za manželkou Meghan do Kalifornie. Londýn opustil pár dní po pohřbu prince Philipa, který se konal v sobotu odpoledne ve Windsoru.

Letadlo prince Harryho přistálo v úterý na letišti v americkém Los Angeles. Vévoda ze Sussexu tak na poslední chvíli přeci jen změnil své plány a nezdržel se na oslavu 95. narozenin královny. Místo toho zamířil zpátky do slunné Kalifornie za Meghan a jejich synem Archiem. Uvedl tak portál Daily Mail.

Po sobotním pohřbu prince Philipa byl Harry spatřen, jak si po dlouhé době povídá se svým bratrem, princem Williamem. Ti se na sebe do té doby údajně nemohli ani podívat. Podle britských médií se měl Harry v neděli setkat se svým otcem, princem Charlesem, aby si vše vyříkali. Na to ale nakonec nedošlo.

Související obsah

Zatím není jasné, jestli se vztahy v královské rodině lepší. Harry s Meghan se minulý rok rozhodli opustit královskou rodinu a jejich letošní rozhovor u Oprah Winfreyové rozpoutal pomyslnou válku mezi jimi a královskou rodinou.

Meghan si v rozhovoru stěžovala, že ji život v Londýně dovedl až k myšlenkám na sebevraždu a oba potvrdili, že se rodina obávala tmavší pleti jejich prvorozeného syna Archieho. Tomu měl být na základě tohoto zjištění odepřen titul prince. Královská rodina takové nařčení odmítla.
 

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

Meghan a Harry oznámili novinku! Budou režírovat svůj nový seriál. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz