Domácí

Populární reality show Utajený šéf se vrací na obrazovku TV Nova

Populární reality show Utajený šéf se vrací na obrazovku TV Nova
Zdroj: TV Nova

Na obrazovky TV Nova se vrací oblíbená reality show Utajený šéf. Premiéru třetí série diváci mohou sledovat 28. dubna. Diváci díky pořadu mohou sledovat ředitele velkých firem, kteří si na týden vyzkouší pozice řadových zaměstnanců. Mnozí z nich často netuší, jak moc lidé i na těch nejnižších pozicích tvrdě pracují, nebo že mají vlastní nápady a potenciál.

Mnohdy se ukáže, že kdyby šéf dal právě na řadového zaměstnance, firmě by to například ušetřilo peníze a zároveň usnadnilo práci. Diváci se mohou těšit například na návštěvu Zásilkovny nebo společnosti Metrostav Infrastructure.

 

"Vládní opatření a současný stav na poli podnikání nám samozřejmě udělaly takzvaně čáru přes rozpočet. Chtěli jsme natáčet v různých oborech, například i v gastru, kde to ale najednou nebylo možné. Přesto jsme ale byli úspěšní a letošní série má opravdu zajímavé úlovky. Podařilo se vybrat velké firmy, kde většina zaměstnanců svého nejvyššího šéfa ani osobně nezná,“ prozradila kreativní producentka pořadu Lucie Matějíčka Sehnalová.

Producentka se snažila vybrat a zapojit takové podniky, které jsou součástí každodenního života většiny lidí. "Proto jsem moc ráda, že tuto řadu odstartujeme Simonou Kijonkovou – zakladatelkou logistické firmy Zásilkovna. Dále diváci uvidí stavebniny ProDoma a s firmou Metrostav Infrastructure se dokonce podíváme na stavbu D1,“ doplnila producentka.

"Jsme moc rádi, že se TV Nova podařilo další řadu oblíbeného pořadu realizovat, protože oproti těm předchozím šlo kvůli covidu o výrazně jinou situaci. Výroba byla skutečně náročná, a o to více nás těší, že přinášíme nové příběhy zaměstnanců a jejich šéfů, kteří tak mají další způsob, jak práci svých podřízených ocenit,“ řekla programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Související obsah

Formát Undercover Boss je populární v mnoha zemích světa, dočkal se i prestižní ceny Emmy. Divácky oblíbený je především proto, že ukazuje nadřízeného v situaci, kdy čelí stejným problémům jako jeho podřízení. Každý z nás minimálně jednou zatoužil po tom, aby si šéf vyzkoušel naši práci.

Utajený šéf startuje 28. dubna ve 20:20 na TV Nova, ale už dnes exkluzivně na VOYO. Zde ještě navíc můžou diváci zhlédnout předcházející české i slovenské řady.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz