Výměna manželek

Vytáhl na mě nůž a nadával mi, tvrdí Iveta z Výměny o náhradním muži

Vytáhl na mě nůž a nadával mi, tvrdí Iveta z Výměny o náhradním muži
Zdroj: Nova.cz

Drsný konec přinesl poslední díl Výměny manželek. Ženy se do sebe pustily kvůli dětem, hygieně a úklidu. A to není zdaleka vše! Co podle rodin kamerám uniklo? A jak žijí po Výměně?

Iveta (33) Výměnu manželek strávila s trochu zakřiknutým náhradním manželem bez větších problémů. Nicméně její rodina měla Výměnu o něco ostřejší. "My na to vzpomínáme docela ve zlém," nechal se slyšet její partner Jan. 

Mezi druhou Ivetou (42) a náhradní rodinou to totiž velmi brzy začalo skřípat. Hádali se kvůli vaření a úklidu, ale největší problém byly Ivetiny štípance, které byly podle ní od štěnic, které ji v náhradním domově poštípaly. "Po natáčení jsme k nám domů pozvali deratizátora, který u nás žádné štěnice nenašel," tvrdí ale její náhradní muž Jan.

Související obsah

 

Iveta (42) ale stále viní štěnice, dokonce se jí kvůli štípancům objevily zdravotní komplikace. "Z toho škrábání jsem si něco zanesla do kůže a dostala jsem trombózu, musela jsem i na operaci," svěřila se Iveta. Co dalšího prozradila, zjistíte ve videu zde.

Na konci Výměny to vypadalo, že se Iveta (42) se svým partnerem Davidem rozejdou. "První tři měsíce to byla katastrofa. Vypadalo to, že se rozejdeme, ale teď se to už samo srovnalo," pochvaluje si Iveta.

Související obsah

Od Výměny se změnil i vztah Ivety (33) a Honzy. "Přestěhovali jsme se, změnili jsme práci a on se mnohem víc zapojuje do chodu domácnosti," říká Iveta. Podle ní jim Výměna pomohla. Co dalšího se změnilo a proč se Iveta smála tomu, že náhradní manželka u ní drhla špinavý sporák, se dozvíte ve videu zde.

Iveta náhradní rodinu obviňuje i z dalších věcí. "Čím dříve na to všechno zapomenu, tím lépe pro mě. Neříkali mi jménem, byla jsem pro ně krá*a a sv*ně," tvrdí Iveta (42). Podle ní na ni náhradní manžel vytáhl i nůž. 

Pokud vám tento díl unikl, můžete si ho pustit na portálu VOYO, kde najdete i další díly Výměny manželek. Všechna bonusová videa k nim najdete na Nova Plus, kde tuto epizodu bude možné zhlédnout ve čtvrtek večer.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz