Život ve hvězdách

Milostné drama pokračuje! Trávníčková byla v bytě Svěceného

Humbuk kolem Pavla Trávníčka a milostného trojúhelníku neutichá! Objevily se fotografie jeho ženy Moniky, při odchodu z bytu hudebníka Jaroslava Svěceného. Spekulace, že je Trávníčkovi manželka nevěrná se začala šířit poté, co se někdo údajně zmocnil facebookového profilu Trávníčka. Monika pro pořad Život ve hvězdách však sdělila, že je to nesmysl a žádná krize se nekoná.

Na povrch vyplouvají informace o tom, že údajný milostný trojúhelník, o kterém se v posledních týdnech spekuluje, je skutečný. A důkazem mají být fotografie, které zachycují manželku herce Pavla Trávníčka - Moniku Trávníčkovou a houslového virtuóza Jaroslava Svěceného.

Coby Svěceného manažerka ho Monika doprovodila na akci, kam přišel zahrát. Pak však spolu strávili celý den, včetně oběda v hotelové restauraci a dostaveníčko zakončili v houslistově bytě! Když se štáb pořadu TV Nova Život ve hvězdách Trávníčka na fotky ptal, práskl s telefonem.

Související obsah

Připomeňme si, jakými slovy měl údajně falešný Pavel Trávníček ještě v březnu začít spekulace o nevěře. "Monika se rozhodla žít s Jaroslavem Svěceným a Maxmiliána, vždycky šoupne na Moravu, a já s tím nemůžu nic dělat. Kdo mi pomůže neztratit syna. Pavel Trávníček," stálo tehdy na facebookové stránce Divadla Pavla Trávníčka.

Tehdy Monika vše rychle uvedla na pravou míru, a dokonce prozradila, že má jít o útok hackerů. "Celou věc řeší právník, takže se k tomu nebudeme vyjadřovat. Necháme to v jejich rukou šetření," řekla TV Nova Trávníčková.

Související obsah

Zajímavé však je, že se pohádkový princ a oblíbený herec doposud ke kauze vůbec nevyjádřil. I tentokrát na otázku, co společně s houslistou Svěceným dělali u něj v bytě, Monika vše odůvodnila prací. "Má tam ateliér. Vymýšlíme spolu projekty, pracujeme na videoklipu a turné. Takže naprosto v pořádku" sdělila Trávníčková.

Jiné informace jsme nedostali ani od talentovaného houslisty. "Tohle jsou pro mě úplně směšné a trapné záležitosti," nechal se slyšet Svěcený. Otazníkem zůstává, proč se Pavel Trávníček nad údajnou nevěrou své ženy nepovznese a k celé kauze má agresivní přístup, přestože jeho manželka i údajný sok v lásce se zdají být nad věcí. Že by na tom přece jen bylo něco pravdy?

Celý pořad TV Nova Život ve hvězdách najdete na portálu VOYO.
 

Rebeca Anna Diatilová, ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz