Krimi

Nehoda u Litoměřic má jednu oběť, tři lidé se zranili. Vzlétl i vrtulník

Nehoda u Litoměřic má jednu oběť, tři lidé se zranili. Vzlétl i vrtulník
Zdroj: HZS Ústecký kraj

Při tragické nehodě u Prackovic nad Labem na Litoměřicku se v pátek před polednem srazila tři auta. Jeden člověk zahynul, tři další utrpěli vážná zranění. Na místě zasahují hasiči, policisté i zdravotníci, vzlétl i záchranářský vrtulník.

"Tři jednotky vyjely k dopravní nehodě tří osobních aut u obce Prackovice nad Labem. Při nehodě zemřel člověk, tři lidé byli zraněni. Jednoho z nich hasiči z havarovaného vozu vyprošťovali. Silnice je uzavřena," informovali krátce před 12:30 na sociální síti hasiči.

Následně upřesnili, že u tragédie nakonec zasahovaly čtyři jednotky - tři profesionální a jedna dobrovolná. Zveřejnili i fotografie, na nichž jsou vidět zdemolovaná auta, z toho dvě zaklíněná ve svodidlech.

Policejní mluvčí Daniel Vítek pro TN.cz upřesnil, že zranění trojice lidí, kteří střet na silnici číslo 30 přežili, jsou vážná. "Příčinu a okolnosti nehody zjišťujeme, po dobu jejího vyšetřování jsme dopravu odklonili po objízdných trasách," zmínil.

Související obsah

"Na místo byl vyslán vrtulník z Ústí nad Labem a několik sanitek. Bližší informace zatím nemám k dispozici," uvedl na dotaz TN.cz před 13. hodinou mluvčí ústecké záchranky Prokop Voleník. Později doplnil, že nejvážněji zraněného transportoval do ústeckého traumacentra přivolaný vrtulník, zbylé dva tamtéž sanitky.

Podle portálu dopravniinfo.cz zabere odstraňování následků vážné nehody několik hodin, prvotní odhad udává pro ukončení zásahu čas těsně po 16. hodině.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz