Domácí

Nehody zkomplikovaly dopravu na Liberecku, bouralo se i v Jeseníku

V pondělí ráno zablokovala hromadná nehoda silnici E442 ve směru na Liberec. V místě zúžení se srazily tři dodávky s osobním autem. Osobák se vyboural také v Hodkovicích nad Mohelkou. Krátce před nedělní půlnocí zaměstnala tragická nehoda policisty také na Jesenicku.

Policisté vyšetřují od pondělního rána hromadnou dopravní nehodu, která se stala v Jeřmanicicích na Liberecku. V místě zúžení silnice se srazily tři dodávky a osobní vůz. Řidiči vyvázli s lehkým zraněním.

"Krátce po osmé hodině jsme přijali oznámení o dopravní nehodě na silnici E442 u Jeřmanic. Policisté příčinu nehody vyšetřují. V místě se tvoří kolony," uvedla mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová v pondělí dopoledne. Místo už je aktuálně průjezdné.

Odpoledne vyjížděli záchranáři k daší nehodě na Liberecku, tentokrát k obci Hodkovice nad Mohelkou. Řidič utrpěl lehká zranění. "Na místo vzlétl původně vrtulník, který byl následně odvolán. Řidič utrpěl pouze lehká zranění a byl transportován do nemocnice v Turnově," řekl mluvčí záchranářů Michael Georgiev.

Související obsah

V neděli hodinu před půlnocí zaměstnala dopravní nehoda také policisty z Jesenicka. 31letý řidič při projíždění mírné pravotočivé zatáčky poblíž Velkých Kunětic nezvládl řízení a s autem vyjel vlevo mimo silnici, narazil do svodidla, s autem se přetočil a jeho jízda skončila nárazem do odvodňovacího betonového propustku.

Po nárazu zůstal řidič v autě zaklíněný. Ani přes veškerou snahu dalšího z projíždějících řidičů, policistů, hasičů a záchranářů, se už muže zachránit nepodařilo a svým zraněním na místě podlehl. "Veškerými okolnostmi a souvislostmi, za kterých se tragická havárie stala, se nadále zabýváme. Vznikla při ní škoda 35 tisíc korun," řekla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

Mlha způsobovala dopravní problémy po celém Česku. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz