Domácí

Kapela Citron konečně řekla, co bude po smrti Radima Pařízka

Kapela Citron konečně řekla, co bude po smrti Radima Pařízka
Zdroj: Profimedia

Když začátkem března naposledy vydechl legendární rocker Radim Pařízek, nebylo jasné, co se stane s jeho kapelou Citron. Teď je konečně rozhodnuto, bude pokračovat. Zodpovědnost za její vedení převzal Pařízkův syn, který už v ní před smutnou událostí působil jako baskytarista. Skupina zároveň hledá nového bubeníka.

Legendární rocková kapela Citron po smrti lídra a bubeníka Radima Pařízka nezanikne. Ostatní členové se domluvili, že budou pokračovat. Povede je jeho jediný syn.

"Odchod táty nás všechny hluboce zasáhl, ale věříme, že nás bude na všech našich dalších cestách vždy provázet. Citron byl pro něj dítě, kterému věnoval velkou část svého života a já jako jeho jediný syn cítím niternou potřebu odkaz kapely udržet," nechal se slyšet Radim Pařízek mladší.

Citron teď bude pečlivě vybírat nového bubeníka, který Pařízka za bicími nahradí. Chystá se dokonce nové album. Rozpracovat ho ještě stihl zesnulý hudebník.

Související obsah

"Příprava nového alba je v procesu, jeho základem budou tátovy písně, které na desku složil. Další informace i ohledně chystaného turné poskytneme po plánované osobní schůzce kapely," doplnil Pařízek ml.

Kromě muziky se Pařízek úspěšně věnoval také podnikání. Vlastnil několik rockových rádií, provozoval tři digitální multiplexy a měl i svoje nahrávací studio. Zemřel ve věku 67 let.

Radim Pařízek vzpomínal na minulý režim a burzu s deskami:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz