Domácí

Zemřel talentovaný operní zpěvák. Bylo mu teprve 43 let

Zemřel talentovaný operní zpěvák. Bylo mu teprve 43 let
Zdroj: Národní divadlo

Zemřel mimořádně nadaný operní pěvec Petr Císař, bývalý sólista Janáčkovy opery. Smutnou zprávu potvrdilo Národní divadlo Brno na svém facebooku. Bylo mu pouhých 43 let.

Český divadelní svět přišel o výraznou osobnost. Někdejší sólista brněnské Janáčkovy opery Petr Císař nečekaně zemřel ve věku 43 let.

"S hlubokou lítostí oznamujeme, že nás opustil náš bývalý kolega, člen sboru a sólista Janáčkovy opery Petr Císař. Upřímnou soustrast všem jeho blízkým," uvedlo na facebooku Národní divadlo Brno.

Císař exceloval například jako Ping v opeře Turandot, Fiorello v Lazebníku sevillském, Doktor Falke v Netopýru nebo Hajný v Rusalce.

Související obsah

"V hlubokém zármutku oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás navždy opustil náš milovaný syn, synovec, bratranec a strýc," stojí ve smutečním oznámení.

S hlubokou ltost oznamujeme, e ns opustil n bval kolega, len sboru a slista Jankova opera Petr Csa....

Zveejnil(a) Nrodn divadlo Brno dne ter 27. dubna 2021

Pohřeb proběhne v pátek 30. dubna ve 14:45 hodin v obřadní síni krematoria brněnského Ústředního hřbitova. Stále ale platí vládní nařízení, které na pohřbech umožňuje účast pouze 15 lidí. S talentovaným umělcem se tak rozloučí pouze rodina.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz