Krimi

Auto vjelo do lidí v bráně boleslavské škodovky, několik zraněných

Auto vjelo do lidí v bráně boleslavské škodovky, několik zraněných
Zdroj: AKTU.cz

Řidič passatu vjel v úterý pozdě večer ve vysoké rychlosti do brány továrny Škoda auto v Mladé Boleslavi. Zranil tři zaměstnance, přičemž jednu ženu následně transportoval vrtulník s vážným zraněním do nemocnice. Co řidiče k činu vedlo vyšetřuje policie.

Podivná nehoda se stala v úterý před 22. hodinou u brány číslo 11, která je určena pro pěší. "Slyšel jsem túrovat motor, pak ránu, otočil jsem se, letěl přímo na nás. Mohl jet tak osmdesát a vůbec nebrzdil, uskočil jsem, minul mě o deset centimetrů," popsal TV Nova svědek, který šel na noční směnu.

Zdroj: AKTU.cz

Auto poté porazilo muže a mladou ženu, nakonec se zastavilo nárazem do kraje otevřené brány. Řidič byl duchem nepřítomný. "Lidi na něj řvali, on tam seděl, nic ho nezajímalo. Ale alkohol prý nenadýchal, možná měl nějaké zdravotní problémy," doplnil svědek.

Související obsah

Sám pomáhal s ošetřením mladého muže, který krvácel z hlavy. Další z přítomných dávali první pomoc ženě, ta má podle záchranářů vážně poraněné nohy, do nemocnice v Praze ji převážel vrtulník. Záchranáři také ošetřili mladého muže, kterého pak převezli do spádové nemocnice. Podle informací TN.cz je ženě kolem 30 let, muži asi 22 let. Podle policie byl na místě ještě třetí zraněný. Sanitka odvezla také řidiče auta. Ten podle svědků nebyl zaměstnancem továrny.

"Řidič byl převezen do nemocnice k ošetření a následně umísteń do policejní cely. Alkohol či jiné omamné látky byly u muže vyloučeny. Pravděpodobnou příčinou nehody byla zdravotní indispozice," uvedla mluvčí policie Lucie Nováková.

Hromadná nehoda tří dodávek a auta zablokovala hlavní tah na Liberec. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz