Krimi

Policie dopadla 14letého chlapce, má být podezřelý z pobodání kamaráda a jeho matky

V noci na středu v domě v pražských Dolních Chabrech policisté zasahovali u pobodané matky se synem. V souvislosti s tím pátrali po 14letém chlapci, u kterého se obávali, že by mohl být ozbrojený. Dopoledne ho vypátrali. Podle informací TV Nova má být podezřelý chlapec kamarádem pobodaného mladíka.

Vážný incident se stal kolem půlnoci v rodinném domě v Ploskovické ulici. Podle prvotních informací někdo pobodal ženu a jejího nezletilého syna. Oba odvezli záchranáři do nemocnice. Jejich zranění měla být vážnější.

Podezřelým má být chlapcův 14letý kamarád. Tuto informaci nakonec nepřímo potvrdila i pražská policie. "V souvislosti s vyšetřováním násilného trestného činu pátrají od včerejší noci pražští policisté po pohřešovaném čtrnáctiletém chlapci. V současné chvíli nemůžeme vyloučit, že je zraněný a že může být ozbrojený," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Policie pátrala po 14letém chlapci

Zdroj: Policie ČR

Chlapce policie našla dopoledne okolo 11. hodiny, podrobnosti ale neuvedla. "Děkujeme veřejnosti a médiím za pomoc při pátrání. Pohřešovaný byl nalezen," uvedla stroze mluvčí. Podle informací TV Nova ho měla policie nalézt na zahradě o pár domů dál od místa, kde se stal incident.

Související obsah

Měl být zraněný, na místo pro něj jela sanitka. Tuto informaci redakci TN.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová potvrdila s tím, že byl chlapec převezen do nemocnice. "Vzhledem k tomu, že případ vyšetřuje policie, podrobnosti poskytnout nemůžeme," řekla.

Jeden ze sousedů uvedl, že chlapec u kamaráda občas přespával. Některé indicie naznačují, že se mohl do domu vloupat, tuto informaci ale policie nepotvrdila.

Policie se připravovala na pátrání po nezletilém chlapci, na místě byl i psovod:

Podezřelý po incidentu z domu utekl. Po širokém okolí ho hledaly  policejní hlídky, přiletěl i vrtulník s termovizí. Případ si převzali kriminalisté specializující se na nejzávažnější násilnou trestnou činnost. "V současné chvíli nebudeme k věci poskytovat další informace," zdůraznila Siřišťová.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz