Zahraničí

Rozchod v královské rodině. Princ William se svěřil královně Alžbětě

Rozchod v královské rodině. Princ William se svěřil královně Alžbětě
Zdroj: TN.cz

Princ William a Kate se v roce 2007 na chvíli rozešli. Experti na královskou rodinu nyní uvedli, že William byl tenkrát z rozhodnutí ukončit vztah s Kate velmi nervózní, dokonce se svěřil i královně Alžbětě.

Vztah královského páru nebyl vždy idylický, jak se na první pohled může zdát. V roce 2007 zažila dvojice krušné chvíle, dokonce se na chvíli rozešla. Princ William údajně rozchod plánoval a byl z něj velmi nervózní. Vévoda z Cambridge se měl s Kate rozejít po telefonu.


Podle expertů na královskou rodinu se dokonce svěřoval i královně Alžbětě II. a princi Charlesovi. Královna však z Williamova rozhodnutí údajně příliš nadšená nebyla a snažila se, aby vztah pokračoval, informuje Mirror.

Související obsah

Podle Kate, vévodkyně z Cambridge, byl rozchod zkušeností, která z ní udělala silnějšího člověka. "V té době jsem z toho nebyla moc šťastná, ale to ze mě udělalo silnějšího člověka," uvedla.

Královský pár se k sobě ale po pár měsících vrátil a od té doby jsou spolu. Minulý týden se pochlubili nejnovějším snímkem jejich nejmladšího syna Louise, který v pátek oslavil třetí narozeniny. Malé princátko se na snímku s širokým úsměvem chystá vyjet na kole. Louis má pětiletou sestru Charlotte a sedmiletého bratra George. Louis je pátým v pořadí v následnictví na britský trůn.


Britská královna Alžbeta II. oslavila 95. narozeniny. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz