Zahraničí

Rozchod v královské rodině. Princ William se svěřil královně Alžbětě

Rozchod v královské rodině. Princ William se svěřil královně Alžbětě
Zdroj: TN.cz

Princ William a Kate se v roce 2007 na chvíli rozešli. Experti na královskou rodinu nyní uvedli, že William byl tenkrát z rozhodnutí ukončit vztah s Kate velmi nervózní, dokonce se svěřil i královně Alžbětě.

Vztah královského páru nebyl vždy idylický, jak se na první pohled může zdát. V roce 2007 zažila dvojice krušné chvíle, dokonce se na chvíli rozešla. Princ William údajně rozchod plánoval a byl z něj velmi nervózní. Vévoda z Cambridge se měl s Kate rozejít po telefonu.


Podle expertů na královskou rodinu se dokonce svěřoval i královně Alžbětě II. a princi Charlesovi. Královna však z Williamova rozhodnutí údajně příliš nadšená nebyla a snažila se, aby vztah pokračoval, informuje Mirror.

Související obsah

Podle Kate, vévodkyně z Cambridge, byl rozchod zkušeností, která z ní udělala silnějšího člověka. "V té době jsem z toho nebyla moc šťastná, ale to ze mě udělalo silnějšího člověka," uvedla.

Královský pár se k sobě ale po pár měsících vrátil a od té doby jsou spolu. Minulý týden se pochlubili nejnovějším snímkem jejich nejmladšího syna Louise, který v pátek oslavil třetí narozeniny. Malé princátko se na snímku s širokým úsměvem chystá vyjet na kole. Louis má pětiletou sestru Charlotte a sedmiletého bratra George. Louis je pátým v pořadí v následnictví na britský trůn.


Britská královna Alžbeta II. oslavila 95. narozeniny. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Slovensko chce prodloužit lockdown do 16. prosince

Celoplošný lockdown pro všechny by měl na Slovensku pokračovat ještě do 16. prosince, navrhuje tamější ministerstvo zdravotnictví. V pondělí to bude schvalovat vláda, informoval portál TVnoviny.sk. Potom by se uzávěra týkala už jen nenaočkovaných. Pro lidi s vakcinací nebo pro ty, kteří prodělali covid-19, by se část obchodů a služeb otevřela. Od 25. prosince by se přidaly i hotely, restaurace mají zůstat zavřené.

Krátká zpráva

Rakousko má nového kancléře

Dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer se v pondělí stal kancléřem Rakouska. V čele vlády nahradil Alexandera Schallenberga. Stal se tak třetím kancléřem za poslední dva měsíce. Schallenberg nahradil v této pozici 11. října Sebastiana Kurze. Ten skončil kvůli podezření z korupce. Poté, co Kurz z politiky odešel, rozhodl se rezignovat i Schallenberg.

Píše se na Deník.cz