Podcast TV Nova

Sňatky homosexuálních párů, lidé v karanténě dostanou příspěvek. Pusťte si ranní podcast

Dnes 29. dubna se v podcastu Televizních novin dozvíte podrobnosti o tom, že Sněmovna se dnes bude zabývat sňatky homosexuálních párů. Dále zjistíte, jaký příspěvek budou dostávat lidé v karanténě nebo izolaci a proč veřejnost pobouřila zpráva o návratu fanoušků na stadiony. Poslanci Evropského parlamentu jednali o vrbětické kauze a slovenské úřady zaznamenaly vznik bizarního byznysu.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz