Zahraničí

Žena věřila, že čeká dvojčata. Na svět přivedla gigantické mimino

Žena věřila, že čeká dvojčata. Na svět přivedla gigantické mimino
Zdroj: Profimedia

Mladá žena měla celé těhotenství neobvykle velké bříško. Někteří lékaři byli přesvědčeni, že bude mít dvojčata. Jednadvacetiletá Amber na svět ale přivedla jedno z největších miminek – při narození vážilo šest kilogramů.

Mladá Amber vážila před těhotenstvím 80 kilogramů a pár dní před porodem se její váha vyšplhala na 128 kilo. Budoucí maminka měla ke konci těhotenství tak velké břicho, že někteří lékaři se domnívali, že bude mít dvojčata.

"Lékaři pořád opakovali, že tam snad někde musí být ještě druhé miminko, ale na ultrazvuku bylo vždy vidět jen jedno. Slyšeli jsme to ale tolikrát, že jsme tomu začali věřit také," svěřila se portálu Daily Mail Amber.

Související obsah

Maminka přenášela dva týdny. Malá Emily nakonec přišla na svět císařským řezem. "Byla jsem už zoufalá. Zkoušela jsem všechno, abych konečně mohla rodit. Vyzkoušela jsem opravdu vše," svěřila se Amber.


"Bříško bylo tak velké, že se mi začaly tvořit strie na břiše a když jsem rychle vstala, kůže se natrhla a začala krvácet," doplnila ke svému bolestivému těhotenství Britka.Sestry ze Slovenska porodily dvojčata, a dokonce ve stejný den! Na reportáž TV Nova se podívejte zde:


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz