Domácí

V Plzni vjel řidič do výkopu stavby, zábradlí propíchlo auto i jeho hrudník

Ve Studentské ulici v Plzni se v noci odehrála vážná nehoda. Řidič s osobním autem vjel do výkopu stavby nového kruhového objezdu, při pádu vozu se těžce zranil. V těle měl část kovového zábradlí.

Nehoda se stala ve čtvrtek po desáté hodině večerní v plzeňské Studentské ulici nedaleko hasičské stanice, kde nyní probíhá stavba nového kruhého objezdu. Právě ta se řidiči stala osudnou. S autem sjel do výkopu a při pádu část ohrazení probodla auto spolu s šoférem.

Kovové zábradlí měl muž zapíchnuté v hrudníku, s vyproštěním tak museli pomoci hasiči. "Za použití hydraulických nástrojů jsme ještě uvnitř auta odsříhli kusy oné "trubky" tak, aby bylo možné zraněného z vozu vůbec dostat," uvedli hasiči Plzeňského kraje.

Související obsah

Těžce zraněného muže poté uložili do vakuových nosítek. Z výkopu ho vytáhli za pomoci nastavovacích žebříků a předali záchranářům, kteří ho na místě ošetřili a posléze dopravili do nemocnice na Lochotíně. Příčinu nehody vyšetřují policisté, zatím není jasné, proč řidič do výkopu vjel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz