Domácí

V Plzni vjel řidič do výkopu stavby, zábradlí propíchlo auto i jeho hrudník

Ve Studentské ulici v Plzni se v noci odehrála vážná nehoda. Řidič s osobním autem vjel do výkopu stavby nového kruhového objezdu, při pádu vozu se těžce zranil. V těle měl část kovového zábradlí.

Nehoda se stala ve čtvrtek po desáté hodině večerní v plzeňské Studentské ulici nedaleko hasičské stanice, kde nyní probíhá stavba nového kruhého objezdu. Právě ta se řidiči stala osudnou. S autem sjel do výkopu a při pádu část ohrazení probodla auto spolu s šoférem.

Kovové zábradlí měl muž zapíchnuté v hrudníku, s vyproštěním tak museli pomoci hasiči. "Za použití hydraulických nástrojů jsme ještě uvnitř auta odsříhli kusy oné "trubky" tak, aby bylo možné zraněného z vozu vůbec dostat," uvedli hasiči Plzeňského kraje.

Související obsah

Těžce zraněného muže poté uložili do vakuových nosítek. Z výkopu ho vytáhli za pomoci nastavovacích žebříků a předali záchranářům, kteří ho na místě ošetřili a posléze dopravili do nemocnice na Lochotíně. Příčinu nehody vyšetřují policisté, zatím není jasné, proč řidič do výkopu vjel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D10 zablokovala hromadná nehoda, jedna žena skončila v nemocnici

Dálnice D10 byla na 58. kilometru ve směru na Turnov uzavřena. Policisté na místě vyšetřovali řetězovou dopravní nehodu šesti aut, která začala srážkou se zvěří. "Při nehodě byla zraněna jedna žena. Dálnice bude minimálně na 2 hodiny uzavřena," informovala policie na twitteru ve 21 hodin. Po 23. hodině se podařilo havarovaná vozidla částečně odklidit a komunikace byla opět průjezdná.

Píše se na Deník.cz