Domácí

Monika Absolonová se rozešla s otcem svých synů. Důvodů bylo víc

Monika Absolonová se rozešla s otcem svých synů. Důvodů bylo víc
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Absolonová na 1. máje nečekaně oznámila rozchod s bývalým hokejistou Tomášem Hornou, se kterým má dva syny. Pár spolu byl sedm let. Důvodů pro rozchod bylo podle Absolonové několik.

Monika Absolonová a Tomáš Horna spolu mají dva syny. Starší Tadeáš se narodil na podzim 2015 a mladší Matouš přišel na svět v roce 2018. Nyní je velké lásce konec. 

"Protože nemám úplně energii něco tajit, tak bych vám chtěla říct, že jsme se s Tomášem rozešli. Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život," informovala zpěvačka své fanoušky na sociální síti. 

"Protože budeme vždycky především rodiče dvou úžasných kluků, kteří se za pár let naučí číst, tak zde veřejně nebudu vysvětlovat důvody. Jediné, co řeknu, že jich je, jak tomu bývá, víc," dodala Absolonová.

Fanoušky její oznámení překvapilo. S Hornou totiž na sociálních sítích působili jako dokonalý pár. 

Rozchod letos oznámila také zpěvačka Jennifer Lopez , která přitom plánovala svatbu. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Krátká zpráva

Kanadské volby podle předběžných odhadů vyhrál Justin Trudeau

Liberální strana získá v kanadských parlamentních volbách dostatek křesel, aby vytvořila další menšinovou vládu, předpovídá veřejnoprávní televize CBC. Konzervativci v čele s Erin O'Toolem už uznali porážku. Liberály vede 49letý Justin Trudeau, který poprvé zvítězil ve volbách v roce 2015. Podle CBC liberálové obsadí okolo 157 křesel z celkových 338, tedy stejně jako v roce 2019. Pro většinu v parlamentu je potřeba získat 170 křesel.

Píše se na Deník.cz