Domácí

TN LIVE odstartovalo! Nabízí aktuální zpravodajství i zbrusu nové pořady

TN LIVE, to je nový projekt, který v pondělí ráno spustila televize Nova na svém webovém portálu TN.cz. Speciální internetové vysílání přináší aktuální zpravodajství, nové pořady, ale i zprávy, na které se běžně nedostane. To vše ze zbrusu nového multimediálního studia a s hvězdami Televizních novin.

Živě kdekoliv a kdykoliv. Na tabletu, v mobilu nebo na počítači. Tam všude najdete už nyní nový projekt TV Nova – TN LIVE.


TN LIVE na webu TN.cz se vysílá ze zbrusu nového studia. Je to nejmodernější internetové studio v České republice. Úvodní blok odstartoval v pondělí v devět hodin ráno.


"V tomto studiu budeme vysílat TN LIVE, což bude vysílání na internet. Vybudovali jsme jej proto, aby jej mohlo obsluhovat minimum lidí, jsme schopni kdykoliv živě vysílat na internet, ale v televizní kvalitě," popsal ředitel sekce zpravodajství a publicistiky TV Nova Kamil Houska.


Do studia se reportéři mohou připojit prostřednictvím mobilu – aplikacemi jako Skype, Teams nebo ZOOM, ale také přes satelitní televizní trasy.

Související obsah


"Chceme lidem ukázat, že TN.cz je odraz Televizních novin, tedy nejdůležitější zpravodajské relace v zemi, takže hlavními moderátory na internetu budou lidé, které diváci znají z Televizních novin," doplnil Kamil Houska.


Součástí zpravodajského vysílání TN LIVE nebudou jen zprávy z domova, ale i ze zahraničí. Režie je napojena na zpravodajské agentury z celého světa. Ve vysílání se objeví i pravidelné pořady – tím hlavním je souhrn dne v 18:30 s komentáři, rozhovory a živými vstupy o tom, co nás všechny zajímá.


"Myslíme si, že na internetu lidé nechtějí zprávy jenom číst, ale že je chtějí hlavně vidět, a vidět je v reálném čase a kdykoliv se cokoliv důležitého bude dít. A na našem TN LIVE na webu TN.cz to všichni uvidí," přiblížil Kamil Houska.

Vysílání TN LIVE odstartovalo v pondělí ráno. Najdete ho pod tímto odkazem na TN.cz.


To nejaktuálnější dění, ať jste kdekoliv – na mobilu, v tabletu nebo na monitoru počítače. Zpravodajství z domova i ze světa, živé vstupy, názory odborníků a události, které mění naše životy. TN LIVE: Když se něco děje – vysíláme!
 

Michal Kratochvíl, rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA zdvojnásobí dar covidových vakcín chudším zemím na miliardu

Spojené státy zdvojnásobí počet covidových vakcín darovaných chudším zemím na více než miliardu, oznámil prezident Joe Biden. K naočkování populace v rozvojových zemích je podle odborníků potřeba pět až devět miliard dávek.

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Píše se na Deník.cz