Domácí

Smutný konec pátrání! Potápěči našli v Brněnské přehradě tělo pohřešovaného

Smutný konec pátrání! Potápěči našli v Brněnské přehradě tělo pohřešovaného
Zdroj: Profimedia

Pátrání po pohřešovaném, který se ztratil na Brněnské přehradě z lodi Lipsko, má smutný konec. Tělo muže nalezli v pondělí večer policejní potápěči. Nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o nešťastnou náhodu, podle šetření se na jeho zmizení nepodílel ani někdo další. Podle policie jde zřejmě o sebevraždu.

Jihomoravští policisté vyhlásili v neděli pátrání po muži, který za záhadných okolností zmizel na Brněnské přehradě z lodi Lipsko. Pohřešovaný nastoupil na loď, koupil si lístek do zastávky Sokolské koupaliště, tam už ale nedojel.

Posádka netušila, zda muž například nevystoupil v jiné zastávce nebo před vyplutím lodi. Další možností bylo, že spadl do vody.

V úterý pak policisté přišli se smutnou zprávou, potápěči nalezli muže v Brněnské přehradě v přibližně desetimetrové hloubce.

Související obsah

"Podle dosavadního šetření na jeho úmrtí neměla podíl žádná další osoba. Nic nenasvědčuje ani tomu, že by utonutí bylo dílem nešťastné náhody. S největší pravděpodobností se muž rozhodl tímto způsobem ukončit svůj život," uvedl mluvčí policie David Chaloupka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz