Domácí

Bohuš Matuš si bere Lucinku už za pár dní. Museli si najmout ochranku

Bohuš Matuš si bere Lucinku už za pár dní. Museli si najmout ochranku
Zdroj: Profimedia

Na svatbu Bohuše Matuše s jeho o 30 let mladší partnerkou Lucinkou bude muset dohlédnout ochranka. Do areálu rodinného parku, ve kterém se už příští středu vezmou, tak nepronikne nikdo bez pozvánky. Známé dvojici lidé za přidání na seznam hostů dokonce nabízeli peníze.

Velký den Bohuše Matuše a jeho Lucinky se neobejde bez bezpečnostních opatření. Do rodinného parku v pražských Měcholupech, kde si pár 12. května řekne své ano, se dostanou jen pozvaní.

"Svatba bude hlídaná, máme seznam, koho tam můžou pustit a koho ne," svěřila mladá maminka a nastávající nevěsta na instagramu.

Někteří lidé se dokonce nezdráhali nabídnout Matušovi a Lucince peníze, aby je na svatbu pozvali. Jedna žena nabízela 10 tisíc korun a chtěla přijít i s manželem, tvrdě ale narazila: "Nezlobte se, ale úplatky nebereme. Jsou pozvaní jen nejbližší kamarádi a rodina."

Související obsah

Datum si dvojice nevybrala náhodou. Právě příští středu totiž Lucinka oslaví 18. narozeniny, jde tak o první možný termín, kdy si ji může muzikálový zpěvák vzít za ženu.

A jak Lucinka prozradila, současně se svatbou proběhne i oslava jejího dosažení plnoletosti. Budoucí manžele určitě potěšilo i rozvolnění omezení svateb. Od pondělí je možné pozvat si na veselku až 30 lidí.

K holčičce by to chtělo ještě malého Bohouška, plánuje Matuš s Lucinkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala dopravní nehoda

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala v pátek večer dopravní nehoda dvou osobáků. Komunikace je na 70. km uzavřena.

Píše se na Deník.cz