Zahraničí

Tragédie v Bratislavě! V zaseknutém výtahu zemřelo třítýdenní miminko

Velká tragédie otřásla Bratislavou. V jednom z tamních domů v neděli odpoledne zemřelo teprve třítýdenní miminko, podle prvotních informací šlo o čtvrt roku starého kojence. Stalo se tak poté, co se žena i s dítětem zasekla ve výtahu. Ženu převezli záchranáři s těžkým zraněním do nemocnice, děťátko se však zachránit nepodařilo.

Tragická událost se stala v neděli odpoledne v Legionářské ulici v Bratislavě. "V odpoledních hodinách jsme dostali oznámení o zaseknutí lidí ve výtahu v jednom z obytných domů,“ informovali na facebooku slovenští policisté.


Podle hasičů byla mezi výtahem a výtahovou šachtou zaseklá žena, ve výtahu bylo navíc zraněné miminko. Dotyčnou s těžkým zraněním převezli záchranáři do nemocnice. Dítě se však zdravotníkům zachránit nepodařilo.

Podle portálu tvnoviny.sk se kabina výtahu rozjela z neznámého důvodu s otevřenými dveřmi v momentě, kdy do něj pětadvacetiletá maminka nakládala kočárek i se svou ratolestí. Při pokusu děťátko zachránit utrpěla tak vážná zranění, že její stav zůstává i nadále kritický a v nemocnici je v umělém spánku.

Související obsah


"Hasiči ženu vysvobodili z prostoru a spolu s posádkou záchranné zdravotnické služby okamžitě začali s resuscitací. Ta byla úspěšná a ženu se podařilo oživit. Následně ji zdravotníci převezli do nemocnice. Dítě se i přes veškerou snahu zasahujících složek zachránit nepovedlo,“ uvedla Zuzana Farkasová z prezídia hasičského a záchranného sboru.


"Bližší okolnosti této tragické události prověřujeme,“ uzavřeli policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz