Krimi

Zdrogovaný muž vyhlásil válku strážníkům. Zastavily ho až 4 hlídky

Rušnou neděli měli strážníci městské policie v Pardubicích. Několik hodin čelili opakovaným výpadům třicetiletého zdrogovaného muže. Nakonec ho zpacifikovaly čtyři hlídky.

Mladík zaměstnal městské strážníky v Pardubicích na celé nedělní dopoledne. Nejprve pod vlivem marihuany a pervitinu skákal v Bělehradské ulici před jedoucí auta.

Tam ho policejní hlídka zadržela a předala zdravotníkům. Na psychiatrické klinice ale nevydržel dlouho. Když testy prokázaly velké množství drog v těle muže, chystali se ho převézt na záchytnou stanici. Jenže právě v ten okamžik začal být znovu velmi agresivní. Napadl zdravotníky, napadl strážníky a dal se na útěk.

Související obsah

V cestě mu ale stály dveře na fotobuňku, a než se otevřely, muž jimi proskočil. Roztříštěné sklo ho pořezalo a svou vlastní krev dotyčný stříkal na strážce zákona při dalším pokusu o zadržení. Nakonec na jeho zpacifikování bylo potřeba čtyř policejních hlídek, dvou posádek záchranné služby a tří zdravotníků.

Kvůli rozbitým dveřím ho policisté obvinili z výtržnictví. Hned čtyři potřísněné uniformy byly poslány na důkladné vyčištění. Celý zásah zaměstnal policisty a strážníky na čtyři hodiny.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz