Domácí

Česko zná nejkrásnější ženu! Velké finále Miss ČR bylo plné emocí

V sobotu proběhl přímý přenos finálové show a vyhlášení vítězek Miss České republiky 2020. O titul královny krásy bojovalo celkem osm superfinalistek. Vítězkou se nakonec stala Jana Krojidlová (20) z Čelákovic.

Po dlouhých měsících očekávání a odkladů v sobotu 15. května proběhlo finále souteže krásy Miss České republiky 2020. Provázelo ho hned několik dojemných okamžiků, při kterých se ani vítězky předchozích ročníků neubránily slzám. Celým večerem doprovázel herec a komik Jakub Kohák.

Z hygienických důvodů se celé finále odehrávalo za zavřenými dveřmi. Diváci ale mohli sledovat celý přenos živě od 18:30 na TN.cz a na facebookových profilech Miss České republiky a rádia Frekvence 1. Samotné vyhlášení vítězky Miss České republiky pak bylo živě odvysíláno i ve večerních Televizních novinách.

Související obsah

O titul královny krásy bojovaly Kateřina Šimonková (20) z Krnova, Kristýna Hyská (20) z Nespek, Diana Paravanová (19) z Otrokovic, Natalia Al-Imamová (20) z Prahy, Valerie Herianová (20) z Ústí nad Labem, Simona Šimková (24) z Jihlavy, Jana Krojidlová (20) z Čelákovic a Magdaléna Říhová (19) z Domašína.

Novou Miss ČR se nakonec stala Jana Krojidlová, první vicemiss Valerie Herianová a druhou vicemiss Kateřina Šimonková.

Dívkou s nejvyšším počtem hlasů od diváků a fanoušků se stala reportérka TV Nova Simona Šimková, která je tak novou Miss Sympatie. Zároveň získala i titul Miss Silueta. Další titul - Miss Naděje - získala Kristýna Hyská. 

Na vítězky čeká hned několik hodnotných cen od partnerů soutěže. Hlavní cenou je roční pronájem vozu od Autobond Group, a.s., a postup na světovou soutěž krásy Miss Aura International 2021.

Chtěly byste se stát královnou krásy pro rok 2021? První casting do nového ročníku se uskuteční již v neděli 23. května! Zájemkyně o účast se již nyní mohou registrovat na www.miss-ceske-republiky.cz.

Kvůli opatřením se počet finalistek Miss České republiky musel snížit. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz