Domácí

Česko zná nejkrásnější ženu! Velké finále Miss ČR bylo plné emocí

V sobotu proběhl přímý přenos finálové show a vyhlášení vítězek Miss České republiky 2020. O titul královny krásy bojovalo celkem osm superfinalistek. Vítězkou se nakonec stala Jana Krojidlová (20) z Čelákovic.

Po dlouhých měsících očekávání a odkladů v sobotu 15. května proběhlo finále souteže krásy Miss České republiky 2020. Provázelo ho hned několik dojemných okamžiků, při kterých se ani vítězky předchozích ročníků neubránily slzám. Celým večerem doprovázel herec a komik Jakub Kohák.

Z hygienických důvodů se celé finále odehrávalo za zavřenými dveřmi. Diváci ale mohli sledovat celý přenos živě od 18:30 na TN.cz a na facebookových profilech Miss České republiky a rádia Frekvence 1. Samotné vyhlášení vítězky Miss České republiky pak bylo živě odvysíláno i ve večerních Televizních novinách.

Související obsah

O titul královny krásy bojovaly Kateřina Šimonková (20) z Krnova, Kristýna Hyská (20) z Nespek, Diana Paravanová (19) z Otrokovic, Natalia Al-Imamová (20) z Prahy, Valerie Herianová (20) z Ústí nad Labem, Simona Šimková (24) z Jihlavy, Jana Krojidlová (20) z Čelákovic a Magdaléna Říhová (19) z Domašína.

Novou Miss ČR se nakonec stala Jana Krojidlová, první vicemiss Valerie Herianová a druhou vicemiss Kateřina Šimonková.

Dívkou s nejvyšším počtem hlasů od diváků a fanoušků se stala reportérka TV Nova Simona Šimková, která je tak novou Miss Sympatie. Zároveň získala i titul Miss Silueta. Další titul - Miss Naděje - získala Kristýna Hyská. 

Na vítězky čeká hned několik hodnotných cen od partnerů soutěže. Hlavní cenou je roční pronájem vozu od Autobond Group, a.s., a postup na světovou soutěž krásy Miss Aura International 2021.

Chtěly byste se stát královnou krásy pro rok 2021? První casting do nového ročníku se uskuteční již v neděli 23. května! Zájemkyně o účast se již nyní mohou registrovat na www.miss-ceske-republiky.cz.

Kvůli opatřením se počet finalistek Miss České republiky musel snížit. Podívejte se na reportáž:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz