Domácí

VIDEO: Zpěvák Bohuš Matuš si vzal Lucinku. V den jejích 18. narozenin

Zpěvák Bohuš Matuš si ve středu vzal svou o 30 let mladší partnerku Lucii, se kterou má dceru Natálku. Svatba proběhla v rodinném parku.

Velký den známého páru se odehrál v den, kdy nevěsta Lucie Palkaninová oslavila 18. narozeniny. 

Do rodinného parku v pražských Měcholupech se dostali jen pozvaní. "Svatba bude hlídaná, máme seznam, koho tam můžou pustit a koho ne," svěřila se mladá maminka již v minulosti.

Někteří lidé se totiž nezdráhali nabídnout Matušovi a Lucince peníze, aby je na svatbu pozvali. Jedna žena nabízela 10 tisíc korun a chtěla přijít i s manželem, tvrdě ale narazila: "Nezlobte se, ale úplatky nebereme. Jsou pozvaní jen nejbližší kamarádi a rodina."

Související obsah

Svatba se konala v dětském parku Krtkův svět. "V tomto parku proto, že mu chceme pomoct, protože ho chtějí úřady zavřít," řekl 47letý zpěvák webu Super.cz.

Pár spolu má dceru Natálku, která se narodila v prosinci 2020. Netají se tím, že plánují další dítě. Více se dozvíte v reportáži pořadu Život ve hvězdách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz