Život ve hvězdách

Roman Prymula nerozezná erotické potřeby od kuchyňských

Televizní pořad Život ve hvězdách začal ve čtvrtek už třetí řadu úspěšné rubriky Slavní a sex, kde na lechtivé otázky odpovídají zbrusu nové tváře, ale také osvědčení "profíci". Jednou z nových osobností, které se rubriky následujících pár týdnu zúčastní, je také exministr Roman Prymula.

Oblíbená rubrika Slavní a sex nabírá na obrátkách. Ve čtvrtek tam totiž excelovaly zbrusu nové tváře a jednou z nich je exministr zdravotnictví Roman Prymula, který by měl být hostem tohoto pořadu ještě v několika dalších epizodách, kde odhalí něco ze svého soukromí.

Aby si štáb Života ve hvězdách nové osobnosti rubriky proklepl, dostali všichni účastníci za úkol poznat, co se skrývá v boxu. Jednou z těchto věcí byla erotická hračka, kterou exministr snadno poslepu odhalil. "Myslím, že to je nějaký vibrátor. Na jedné straně je jeden výstup, na druhé dva výstupy, takže to může být vibrátor do obou otvorů," řekl bez mrknutí oka Prymula s růžovými brýlemi na hlavě.

Související obsah

Když si ale štáb testoval, jak si známé tváře poradí s kuchyňskými potřebami, podařilo se Prymulu napálit. Nerozeznal totiž šlehač na mléko od vibrátoru. "Já jsem si myslel, že to bude zase nějaký vibrátor, ale..." zarazil se plukovník, když na "kuchyňský vibrátor" pohlédl. 

Mezi celebritami, které se rozhodly veřejně odpovídat na lechtivé otázky v následujících několika týdnech, je i legenda československého fotbalu Ladislav Vízek. "Očekávám, že z toho budu nervózní," přiznal se Vízek.

Související obsah

Další novou tváří je herečka Sandra Pogodová, která pozvání do pořadu přijala se slovy: "Jasně, ať se práší za kočárem." A herec David Suchařípa přišel rovnou s poučkou, kterou si vzal za svou. "Nestydět se vůbec za nic je podle mě naprostý základ," myslí si herec.

V minulých dílech si přízeň diváků získali experti jako Štěpánka Hadenová z pořadu Svatba na první pohled, tentokrát už bez Pavla. "Zařadila bych se do kategorie úchylačka," říká o sobě. V pořadu také perlí pornoherečka Daisy Lee. 

Celý díl pořadu Život ve hvězdách můžete zhlédnout na portálu VOYO.

ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Život ve hvězdách

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Krátká zpráva

Kanadské volby podle předběžných odhadů vyhrál Justin Trudeau

Liberální strana získá v kanadských parlamentních volbách dostatek křesel, aby vytvořila další menšinovou vládu, předpovídá veřejnoprávní televize CBC. Konzervativci v čele s Erin O'Toolem už uznali porážku. Liberály vede 49letý Justin Trudeau, který poprvé zvítězil ve volbách v roce 2015. Podle CBC liberálové obsadí okolo 157 křesel z celkových 338, tedy stejně jako v roce 2019. Pro většinu v parlamentu je potřeba získat 170 křesel.

Píše se na Deník.cz