Krimi

Řidička nezvládla auto, vjelo hluboko do obchodu plného lidí! FOTO

Řidička nezvládla auto, vjelo hluboko do obchodu plného lidí! FOTO
Zdroj: Policie ČR

Obrovský šok zažili ve čtvrtek odpoledne zákazníci jednoho z obchodů v Jeseníku. Do prodejny totiž náhle vjela škodovka a částečně ji zdemolovala. Podle policie bylo v tu chvíli uvnitř nejméně dvacet lidí. Kriminalisté incident prověřují s podezřením na obecné ohrožení z nedbalosti.

"Po (čtvrteční) 15. hodině chtěla devětašedesátiletá řidička vycouvat z parkoviště u obchodního centra v Jeseníku. Když si všimla, že po silnici přijíždí další vozidlo, chtěla se vrátit zpátky na parkovací místo," popsala v pátek momenty předcházející incidentu policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Jenže šoférka podle ní manévr nezvládla, vjela na chodník a modrou škodovku "poslala" skrz vstupní dveře do přilehlého obchodu. Podle přiložených fotografií auto vjelo do prodejny poměrně hluboko, a kromě dveří poničilo i stojany s vystaveným oblečením.

Související obsah

"V tu chvíli se uvnitř nacházelo nejméně 20 lidí, všichni naštěstí vyvázli bez zranění. Způsobená škoda byla vyčíslena na přibližně 400 tisíc korun," doplnila Neubauerová.

Řidičce za najetí do obchodu v případě obvinění a odsouzení hrozí za obecné ohrožení z nedbalosti až dvouletý pobyt za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz