Krimi

Rvačka v centru Prahy. Útočník měl pobodat tři lidi, policie ho dopadla

Na Palackého náměstí v Praze došlo v sobotu večer ke rvačce několika lidí, během níž měl jeden z účastníků potyčky pobodat tři lidi. Vyvázli se zraněními. Podezřelého následně zadržela policejní hlídka.

"Na Palackého náměstí se strhla rvačka mezi několika lidmi. Tři lidé skončili s bodnými zraněními v péči záchranářů. Jeden z aktérů se pokusil z místa ujet tramvají," uvedl pro TN.cz před 22. hodinou policejní mluvčí Jan Daněk.

Jenže jeho únik neměl dlouhého trvání, policisté ho záhy vypátrali a zadrželi i s nožem, který měl u sebe. Podle agentury Aktu.cz ho strážci zákona dopadli v blízké Vyšehradské ulici. "Incident byl oznámený ve 20:50, jeho motiv a průběh budeme zjišťovat," doplnil Daněk.

"Zadržení provedla prvosledová hlídka pohotovostní motorizované jednotky za použití donucovacích prostředků a hrozby namířenou střelnou zbraní. Zákrok se obešel bez zranění. Všichni aktéři incidentu jsou cizinci," uvedli policisté ve 22 hodin na twitteru.

Související obsah

Zranění jsou ve věku 16 až 23 let. Jeden z nich je ve vážném stavu, záchranáři ho museli uvést do umělého spánku. Ostatní byli zraněni lehce, sdělila mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz