Zahraničí

Policie našla v bytě v Arizoně dvě mrtvé děti, rodiče se předtím hádali

Policie našla v bytě v Arizoně dvě mrtvé děti, rodiče se předtím hádali
Zdroj: Profimedia

Hrůzný případ, který otřásl i zkušenými kriminalisty, objasňují policisté v americké Arizoně. V bytě našli dvě zavražděné děti, řekla jim o nich jejich matka, kterou zadrželi.

Tragédie se stala v sobotu v bytovém komplexu ve městě Tempe.

Žena kolem sedmé ráno místního (čtyři odpoledne středoevropského) času zastavila policejní hlídku, které oznámila, že “slyšela hlasy, které jí říkaly, aby zabila své děti“, informovala televize CNN.

Policisté pak v bytě našli devítiletou dívku a sedmiletého chlapce, kteří na první pohled zemřeli násilnou smrtí. Matku zadrželi a zjišťují, co se stalo. Obviněna zatím nebyla.

Související obsah

Strážci zákona přitom už v noci v bytě zasahovali kvůli rozbrojům mezi manželi. Situaci uklidnili, muže se ženou “separovali“. Děti byly v pořádku, ležely v postelích a nevypadalo to, že by jim hrozilo nějaké nebezpečí, uvedl mluvčí místní policie.

Manžel podezřelý z dvojnásobné vraždy není, v bytě v té době nebyl. Když mu oznámili, co se stalo, zhroutil se. Hrůzný čin značně otřásl i těmi nejostřílenějšími policisty, pomáhají jim krizoví interventi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz