Domácí

Krutá zpráva pro Bedřicha Lišku! Běžná kontrola odhalila rakovinu

Krutá zpráva pro Bedřicha Lišku! Běžná kontrola odhalila rakovinu
Zdroj: Nova.cz

Bedřich Liška zažívá těžké časy. Po rozchodu s milovanou Alicí musí řešit i vážné zdravotní komplikace. Preventivní prohlídka totiž u něj odhalí rakovinu prostaty. Jak na to zareaguje, uvidíte už v pondělním dílu Ulice.

Preventivní lékařská prohlídka Bedřicha Lišky, kterého hraje Adrian Jastraban, odhalila zvýšené hodnoty PSA (prostatický specifický antigen). Ty mohou, ale nemusí, poukazovat na nebezpečné onemocnění rakovinou prostaty.

Oblíbený seriálový truhlář tak musel jít na mezi muži často neoblíbenou a podceňovanou preventivní kontrolu na urologii. Bedřicha nemile překvapila zejména nutnost podstoupit biopsii, která by měla odhalit, jak vážné to s jeho zdravím je.

Související obsah

Na výsledky čekal několik dní a právě v pondělí se dozví výsledek. Jaká bude Bedřichova reakce a jak vážné to s ním nakonec bude? Zachová si pověstnou pozitivní mysl, nebo se nechá strhnout situací a zejména blízkým kamarádem Milošem, kterého Bedřichova diagnóza skutečně zasáhne? Bedřich navíc dlouho plánoval cestu do vysněného Vietnamu, která je nyní v ohrožení.

Pokud už teď chcete vidět, jak Bedřich diagnózu přijme, tak na Voyo je díl už nyní k dispozici. Od 18:30 poběží na hlavním kanálu TV Nova.

Bedřich Liška je v seriálu od jeho úplného začátku. Jedním ze seriálových matadorů byla i Gábina Pumrová. Podívejte se, jak se se seriálem loučila:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz