Krimi

Klidný víkend po svatbě? Rozhodně ne! Na Matušova bratra měl útočit soused

Klidný víkend po svatbě? Rozhodně ne! Na Matušova bratra měl útočit soused
Zdroj: Profimedia

Místo pohodové neděle po veselce museli novomanželé Bohuš Matuš (47) a Lucie (18) řešit vyhrocenou situaci, která měla skončit napadením! Na místo vyjela i policie.

Novomanžele Matušovi navštívil o víkendu Matušův bratr v pražském bytě, kam se pár loni přestěhoval, a to hlavně kvůli místu pro dcerku Natálku. Příjemný víkend se ale záhy změnil v drama!


"V neděli okolo 17. hodiny u nás v bytě v pražských Bohnicích zasahovala policie, kterou jsme volali. Jednalo se totiž o fyzické napadení mého bratra Petra, který byl u nás návštěvě, kdy na něj zaútočil soused, s nímž máme dlouhodobé problémy," řekl Matuš pro portál Život v Česku.

Související obsah


"Vadí mu, že kouřím na našem balkoně a to, že přes den si občas zazpívám. A dnes to vygradovalo tím, že když bratr kouřil na balkoně, tak mu soused začal nadávat a poté ho napadl na schodech v patře. Kvůli tomu jsme volali policii, která sousedovi domluvila. Musím uznat, že muži zákona se zachovali jako profesionálové," dodal Matuš.


K případu se vyjádřila i policie, která na místo vyjela kvůli sousedskému sporu. "Když měl jít jeden z mužů na nákup, tak ho měl málem soused shodit ze schodů. Na místo přijeli kolegové, kteří zjistili, že případ je bez napadení, bez škody na majetku a nikdo nechce nic oznamovat, celá věc tak byla vyřešena na místě," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.
 

Podívejte se na záběry ze svatby Bohuše Matuše a Lucie Palkaninové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz