Videoreportáž

Lady Gaga, Oprah i princ Harry promluví o svých depresích

Vícedílná série "The Me You Can't See" (Mé já, které nevidíte), kterou produkují Oprah Winfreyová a vévoda ze Sussexu, zkoumá duševní zdraví a emoční pohodu prostřednictvím příběhů lidí z celého světa, včetně známých osobností jako Lady Gaga, Glenn Closeové a dalších. "Po celém světě trpí lidé nějakou duševní, psychologickou a emocionální bolestí,“ říká Winfreyová v upoutávce. Seriál bude mít premiéru 21. května. Na upoutávku se podívejte na videu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Videoreportáž

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Krátká zpráva

Kanadské volby podle předběžných odhadů vyhrál Justin Trudeau

Liberální strana získá v kanadských parlamentních volbách dostatek křesel, aby vytvořila další menšinovou vládu, předpovídá veřejnoprávní televize CBC. Konzervativci v čele s Erin O'Toolem už uznali porážku. Liberály vede 49letý Justin Trudeau, který poprvé zvítězil ve volbách v roce 2015. Podle CBC liberálové obsadí okolo 157 křesel z celkových 338, tedy stejně jako v roce 2019. Pro většinu v parlamentu je potřeba získat 170 křesel.

Píše se na Deník.cz