Krimi

Vydírání a střelba. Pražští policisté dopadli nebezpečného recidivistu

Ujíždění policii, drogy, vydírání a střelba. To všechno kriminalisté přičítají muži, kterého se jim nyní podařilo zadržet. 39letý recidivista byl už šestnáctkrát trestaný a více než sedm let strávil ve vězení. Teď tam může jít na dalších osm let.

Na podezřelého si kriminalisté počíhali na pražském Smíchově. Počkali, až vystoupí z auta, nechtěli totiž riskovat, že by začal ujíždět. Na jejich výzvy, aby byl v klidu a nechal se prohledat, ale nereagoval a místo toho se snažil vrátit do auta. Jak se o chvíli později ukázalo, měl tam u řadicí páky připravenou pistoli.


To nejvážnější, co mu policisté přičítají, se mělo stát v Praze na Černém Mostě. Recidivista tam podle nich přišel k autu, ve kterém seděli dva muži a s pistolí v ruce jim začal vyhrožovat, že jim prostřílí kolena, pokud mu nedají peníze. Dokonce pak jednomu z nich vystřelil vedle hlavy a pak prostřelil i dveře od auta. Kvůli tomu skončil ve vazbě.

Související obsah


Předtím se ho tam totiž několikrát nepovedlo zavřít, i přesto, že si s ním policisté v posledních týdnech užili na silnicích své. Ujížděl jim v autech, na motorkách, pod vlivem drog a bez řidičského průkazu.


Pokaždé to byla pořádně akční honička, naštěstí se to obešlo bez zranění civilistů. Teď to každopádně vypadá, že by si mohli policisté od zběsilých honiček ulicemi s tímhle recidivistou na delší dobu odpočinout. Hrozí mu totiž až osm let za mřížemi.

JH TN.cz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz